EGYETEMEK KÖZELÉBEN TÁGAS, FELÚJÍTOTT LAKÁS GARÁZZSAL ELADÓ!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Belváros közeli | eladó - Kínálat
    Nyíregyháza Belváros közelében kívülről szigetelt tégla építésű társasház 2.EMELETÉN eladóvá vált egy 90 m2 - es, két szobás, nappalis, étkezős, erkélyes lakás. Az ingatlan egyedi gázfűtéses (kondenzációs kazánnal) , FELÚJÍTOTT ÁLLAPOTBAN VAN, műanyag nyílászárókkal és biztonsági ajtóval ellátott, járólappal illetve laminált lappal burkolt.A felújítás során a konyhába új konyhabútor lett beépítve, a folyosóra új beépített szekrények kerültek, a fürdőszoba is megújult.A lakáshoz két tároló illetve egy 18 m2 - es garázs is tartozik, ami a vételár részét képzi.
    http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/29351/EGYETEMEK-KOZELEBEN-TAGAS-FELUJITOTT-LAKAS-GARAZZSAL-ELADO.html EGYETEMEK KÖZELÉBEN TÁGAS, FELÚJÍTOTT LAKÁS GARÁZZSAL ELADÓ! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 1978
  • Állapot: Felújított