BELVÁROSBAN TÁGAS SZÉPEN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Belváros | eladó - Kínálat
    Nyíregyháza Belvárosában kedvelt részén kívülről szigetelt tégla építésű polgári típusú kis lakóközösségű társasházban eladóvá vált egy 95 m2 - es, három szobás, nappalis lakás nagy terasszal, pihenőkerttel. Az ingatlan egyedi gázfűtéses, SZÉPEN FELÚJÍTOTT, műanyag nyílászárókkal, redőnyökkel ellátott, járólappal, laminált lappal burkolt, klimatizált. A konyhába modern konyhabútor lett beépítve, a fürdőszobában kád és épített zuhany is található.A társasház a sétálóhoz közel, mégis csendes, nyugodt környezetben található, a lakást tágas, rejtett világítással ellátott terek jellemzik.
    http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/29331/BELVAROSBAN-TAGAS-SZEPEN-FELUJITOTT-LAKAS-ELADO.html BELVÁROSBAN TÁGAS SZÉPEN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 1970
  • Állapot: Felújított