JÓSAVÁROSBAN, 52 NM IGÉNYES, MAGASDÖLDSZINTI LAKÁS ELADÓ

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Jósaváros | eladó - Kínálat
    Nyíregyháza, Garibaldi utcán, eladásra kínálok egy 52 m2, igényes, 2 szobás lakást. Az ingatlan tégla építésű, külsőleg szigetelt, négyemeletes társasház magasföldszintjén található. Redőnyözött műanyag nyílászárókkal felszerelt, fekvését tekintve szobái világosak. A lakás folyosó, 2 szoba, konyha, spájz, fürdőszoba, WC helyiségekből áll. A szobák külön nyílnak, laminált padlóval, a többi helyiség járólappal burkolt. A fürdőszoba káddal felszerelt. Fűtéséről gázkonvektor gondoskodik, kedvező rezsiköltséggel. A lakáshoz tartozik egy pince is. Parkolás a ház melletti parkolóban ingyenes. A város és az egyetem közelsége miatt befektetésnek is kiváló. Az ingatlan azonnal költözhető.

BÁTRAN HÍVJON ÉS MUTATOM!

#Nyíregyháza#lakás#tégla#magasföldszinti
    http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/29176/JOSAVAROSBAN-52-NM-IGENYES-MAGASDOLDSZINTI-LAKAS-ELADO.html JÓSAVÁROSBAN, 52 NM IGÉNYES, MAGASDÖLDSZINTI LAKÁS ELADÓ | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 1975
  • Fűtés: Padlófűtéses