SZILVAVÖLGY LAKÓPARKBAN IGÉNYES 1.EMELETI LAKÁS ELADÓ!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Örökösföld | eladó - Kínálat
    Nyíregyháza Szilvavölgy lakóparkban eladásra kínálok egy 73 m2 alapterületű, két szobás + nappalis lakást, mely 2 éve épült társasház 1.EMELETÉN található.Az ingatlant minőségi burkolatok, szaniterek, beltéri ajtók jellemzik.Egyedi magasfényű gépesített konyhabútor, gardróbok, egyéb beépített bútorok emelik értékét.Az ingatlanhoz 14 ! m2 fedett terasz is tartozik ami tökéletes helyszín lehet akár baráti grill - partik lebonyolításához is.Az otthon melegéről minden helyiségben padlófűtés gondoskodik, a szobákban kiegészítve radiátorokkal is.Minden helyiségben modern LED világítás lett beszerelve, a nappali hangulatáról látványkandalló is gondoskodik.A lakáshoz közös tároló tartozik illetve elektromos kapuval szerelt 15Nm - es garázs is vásárolható hozzá /4M ft/.Ez a tágas, napfényes fiatalos lakás várja új szépre fogékony tulajdonosát.A vételár tartalmazza a teljes bútorzatot, gépesítést!!
    http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/29104/SZILVAVOLGY-LAKOPARKBAN-IGENYES-1EMELETI-LAKAS-ELADO.html SZILVAVÖLGY LAKÓPARKBAN IGÉNYES 1.EMELETI LAKÁS ELADÓ! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 2018
  • Állapot: Kiváló