Ságvári kertvárosban két generációs családi ház üzlettel, műhellyel eladó

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Ságvári kertváros | eladó - Kínálat
    Ságvári kertváros frekventált részén vált eladóvá ez a 145 m2 - es, szintes, szilikát falazatú családi ház 530 m2 - es telekkel.
    A földszinten található egy szélfogó, 1 tágas étkező, konyha kamrával, 2 hálószoba és fürdőszoba külön wc - vel. A konyhából nyílik egy fedett terasz mely a belső parkosított kertre néz.
    Az emeleten kialakításra került 3 szoba, konyha - étkezővel és kamrával és egy zuhanyzós fürdőszoba wc - vel. A két egymás melletti szobából egy tágas erkélyre lehet kilépni. A felső rész akár teljesen leválasztható, külön feljárattal, így két generáció számára is tökéletes választás az ingatlan.
    Az alagsorban található egy 60 m2 alapterületű 2 bejárattal rendelkező vállalkozásra alkalmas műhely a hozzá tartozó 20 m2 - es tárolóval, ipari árammal. Külön kialakításra került szintén egy utcafronti üzlethelyiség, mely 18 m2 - es + egy 8 m2 - es raktár. Az alagsorban fűtés és mellékhelyiség, valamint ipari áram bevezetésre került.
    Fűtése gáz és vegyes tüzelésű kazánnal lett megoldva.
    Ha szeretné megtekinteni az ingatlant, várom hívását.

http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/28664/Sagvari-kertvarosban-ket-generacios-csaladi-haz-uzlettel-muhellyel-elado.html Ságvári kertvárosban két generációs családi ház üzlettel, műhellyel eladó | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 1988
  • Építőanyag: Szilikát