Toldi utcán frissen felújított erkélyes lakás eladó

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Érkert | eladó - Kínálat
    Toldi utca elején, szigetelt, panel szerkezetű társasház 3. emeletén vált eladóvá ez az 51 m2 - es, két szobás, erkélyes lakás.
    Műanyag nyílászárós, mért távfűtéses, középső ingatlan, alacsony fenntartási költséggel.
    A két szoba laminált parkettával, a többi helyiség csempével lett burkolva. 2019 - ben az ingatlanon teljes körű felújítást végeztek. Új elektromos - és vízvezeték lett kiépítve, minden burkolatot kicseréltek, új gépesített konyhaszekrény lett beszerelve, a fürdőszoba is új, minőségi zuhanykabint kapott.
    Igény szerint akár teljes bútorzattal is megvásárolható az ingatlan.Saját pincerész tartozik hozzá.
    Ha szeretné megtekinteni, várom hívását.
    http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/28492/Toldi-utcan-frissen-felujitott-erkelyes-lakas-elado.html Toldi utcán frissen felújított erkélyes lakás eladó | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 1980
  • Fűtés: Távfűtéses