Belvárosi Üzlethelyiség kiadó!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza | kiadó - Kínálat
    Nyíregyháza belvárosában, forgalmas helyen, 140 m2 - es ÜZLET HOSSZÚTÁVRA kiadó!
    Az ingatlan felújítandó állapotban van, de igény szerint a tevékenységi körnek megfelelően átalakítható! Jelenleg több helyiségből áll, a válaszfalakat könnyen mozgatható gipszkartonból alakították ki.
    A nagy üvegfelülettel rendelkező üzlet forgalmas helyen található, ahol a gyalogosforgalom is potenciális ügyfélkört jelenthet. Autóval is megközelíthető, parkolás utcán lehetséges. Műanyag kültéri nyílászárók kerültek beépítésre, a bejárati ajtó fém, műanyag bevonattal. Burkolata járólap. A távfűtéses üzlet közös költsége: 7500. - /hó. Az ingatlan kívülről frissen festett. ( + 2 hó kaució)
    http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/27939/Belvarosi-Uzlethelyiseg-kiado.html Belvárosi Üzlethelyiség kiadó! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Bérleti díj: 350 000,00 Ft.
  • Típus: Üzlethelyiség
  • Építve: 1980