Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Korányi Kertváros | eladó - Kínálat
    Nyíregyháza Korányi kertváros csendes részén, Eladóvá vált egy Tégla építésű Szigetelt, cserép tetős, 245 m2 - es, 4 szoba, nappalis, szintes Sorház.Az ingatlan az alábbi elrendezéssel, alsó szinten:előszobával, wc - vel, étkezővel, dolgozó szobával, fürdőkádas fürdőszobával, háló szobával, étkezővel, nappalival, beépített egyedi tervezésű gépesített vörös fenyőből készült konyhával, emeleti részen:2 hálószobával, zuhanykabinos fürdőszobával, gardróbrésszel, közlekedővel kialakítva.Vörös fenyőből készült ablakok és ajtókkal felszerelve.Parketta, laminált padló és kerámia burkolatokkal burkolt.
    A ház fűtéséről gázcirkó és egyedi rakású cserép kályha gondoskodik, a védelemről távfelügyelettel bekötött riasztó!Nappaliból megközelíthető egy 25 m2 - es fedett terasz kis kertrésszel.A ház alatt teljes pince található ami az ingatlanból megközelíthető, tárolókkal, egy külön bejáratú 50 m2 - es orvosi rendelőként működött vizsgálóval és váróteremmel ami wc - vel és kézmosóval felszerelt.Ugyanitt 16, 5 m2 - es automata garázskapuval felszerelt garázs is megtalálható.Az ingatlan egy 350 m2 - es telken helyezkedik el szelíd gesztenye, mogyoró és dió fákkal, növényekkel telepítve, fúrt kúttal. Csendes szép környezet!
    Egyes bútorok, csillárok megegyezés tárgyát képezik!
    http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/27795/KORANYI-KERTVAROSBAN-4-SZOBA-NAPPALIS-SZEP-ALLAPOTU-SZINTES-SORHAZ-CSENDES-KORNYEZETBEN-ELADO.html KORÁNYI KERTVÁROSBAN 4 SZOBA NAPPALIS SZÉP ÁLLAPOTÚ SZINTES SORHÁZ CSENDES KÖRNYEZETBEN ELADÓ! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Típus: Sorház
  • Építve: 1986