Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Malomkert | eladó - Kínálat
    Nyíregyháza, Kórházhoz közel a Damjanich lakóparkban, 45m2 - es, 1 szoba + nappalis, amerikai konyhás, első emeleti, egyedi gázfűtéses, teraszos (8m2) , kiváló állapotú lakás, redőnyözött ablakokkal, bútorozva, gépesítve, liftes, szigetelt társasházban eladó! Az ár tartalmazza a gépek és a bútorok árát is. Csak olyan ügyfél érdeklődjön akitől legalább 1 évre vissza bérelheti a jelenlegi tulajdonos az ingatlant!
    http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/26721/Korhazhoz-kozel-kivalo-allapotu-1-szoba+-nappalis-lakas-csak-befektetonek-elado.html Kórházhoz közel kiváló állapotú 1 szoba+ nappalis lakás, csak befektetőnek eladó! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 2017
  • Félszobák száma: 1