OROSON KÉT GENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ CSENDES UTCÁBAN ALKUKÉPES ÁRON ELADÓ!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Oros | eladó - Kínálat
    Nyíregyháza Oroson, szigetelt tégla építésű, 100 m2 - es, 3 szoba, konyhás, Családi ház, spájzzal, pincével, zárt terasszal, műanyag nyílászárókkal, szúnyoghálóval, utca fronton redőnnyel, egyedi gáz, vegyes fűtésrendszerrel kialakítva, 2100 m2 - es, telken ALKUKÉPES ÁRON Eladó!
    Ezen a telken található, egy 120 m2 - es, szilikát építésű szintes családi ház, alsó szinten:konyha étkező nappali, fürdőszoba, felső szinten:3 szobával, közlekedővel, fa hőszigetelt nyílászárókkal, részben redőnnyel, gázkonvektor és kandalló fűtéssel, 3 állásos garázzsal, felújított tetőszerkezettel.
    Az ingatlanok két generáció részére kiválóan alkalmasak, de külön is ALKUKÉPES ÁRON Eladóak, megosztható telekkel.

A 100 m2 - es ingatlan ára:18 Millió Ft.
    A 120 m2 - es ingatlan ára :17 Millió Ft.
    Azonosító:25659
    http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/25659/OROSON-KET-GENERACIOS-CSALADI-HAZ-CSENDES-UTCABAN-ALKUKEPES-ARON-ELADO.html OROSON KÉT GENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ CSENDES UTCÁBAN ALKUKÉPES ÁRON ELADÓ! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 1978
  • Állapot: Átlagos