Nyíregyháza táblához 2 km-re telek eladó!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Nyírszőlő | eladó - Kínálat
    Nyíregyháza, Nyírszőllős között két darab telek eladó. A két telek egymás mellet található és egybe is megvásárolható. A telkek az Árnika utcán található amely a Westsik V. utcából nyílik és kb. 200m - re helyezkedik el az aszfalt úttól. Az utcában csak a villany van, a víz ellátást házi vízellátóval, a fűtést pedig vegyes tüzeléssel, vagy alternatív módon lehet megoldani. A telkek mérete:774m2, és 809m2, darabonként 2, 5M Ft, egybe alku képesebb.
    http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/25639/Nyiregyhaza-tablahoz-2-km-re-telek-elado.html Nyíregyháza táblához 2 km-re telek eladó! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Típus: Építési telek
  • Név: Gál Roland