AMERIKAI TÍPUSÚ CSALÁDI HÁZ KABALÁSON ELADÓ!!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyírpazony | eladó - Kínálat
    Nyírpazony - Kabaláson eladásra kínálok egy 96m2 - es, két szobás, nappalis - konyha - étkező egy légtérben, IGÉNYESEN KIALAKÍTOTT AMERIKAI TÍPUSÚ családi házat 900m2 - es parkosított telken. Az ingatlan 2009 - ben B38 - as téglából épült, külső szigeteléssel, cseréptetővel ellátott, műanyag nyílászárók lettek beépítve, amire aluredőnyöket szereltek.
    A fűtés kialakításakor a hatékonyság érdekében egyedi gáz - és padlófűtés, illetve a nappaliba kandalló lett beépítve. A fürdőszobában épített mosdó, épített zuhany, kád, Wc került kialakításra. Az ingatlan rendelkezik egy külön konyhahelyiséggel is, ami szükség esetén egy plussz szobává alakítható. Egyéb helyiségek: előszoba, gardróbszoba, mosókonyha, külön Wc + bidé.
    A ház egy 24m2 - es terasszal csatlakozik a kertrészhez, amelyen szalonnasütő, pihenőpad + asztal került elhelyezésre, illetve a hátsó rész le lett választva tárolóval, gyümölcsfákkal. Az ingatlanhoz tartozik egy 24m2 - es garázs, elektromos garázskapuval.
    Aki egy kényelmes otthonra vágyik csendes, nyugodt környezetben, hívjon bátran, nem fog csalódni.21873
    http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/21873/AMERIKAI-TIPUSU-CSALADI-HAZ-KABALASON-ELADO.html AMERIKAI TÍPUSÚ CSALÁDI HÁZ KABALÁSON ELADÓ!! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 2009
  • Állapot: Kiváló