NYUGALOM SZIGETE LUXUS KIVITELBEN !! 21133

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Korányi Kertváros | eladó - Kínálat
    Nyíregyháza Korányi kertvárosban 450 m2 - es 4szoba + két nappalis, Viessmann fűtésrendszerrel és wellness résszel felszerelt LUXUS INGATLAN 857 - m2 es parkosított telken eladó.

A 2004 ben minőségi építőanyagokból, SZIGETELT önálló családi ház 300 m2 - es lakótérrel és 150 m2 - es wellness résszel, NÉGY terasszal lett megépítve.
    A családi ház nagy tágas terekkel rendelkezik, a kedvező fekvése és a nagyobb üvegfelületek gondoskodnak a természetes fény bejutásáról.
    A földszinten egy légtérben található az étkező és a konyha, ami Egyedi gépesített Wellmann konyhabútorral felszerelt.
    A konyhához kapcsolódik még egy kamra ami hűtőkamraként funkcionál, állítható hőmérséklettel.
    A földszinti helyiségekben és a nappali hidegburkolata alatt padlófűtés biztosítja a komfortos hőmérsékletet.
    A nappaliból közvetlen kijárat van a 14 m2 - es fedett és a 28 m2 - es nyitott teraszra és a wellnessrészbe.
    A wellnessben öltöző - zuhanyzóval, úszómedence, jakuzzi, és Finn szauna szolgálja pihenés minden formáját.
    A épületrész ködtelenítővel ( páramentesítéssel) ellátót.
    Az előszobából kényelmes lépcső vezet az emeletre ahol három különnyíló egyedi kialakítású fürdőszoba, NÉGY HÁLÓSZOBÁBÓL közvetlen kijárat van kialakítva az emeleti teraszokra.
    A ingatlanba külön szellőztető rendszer lett beépítve ami a hűtésről és fűtésről is tud gondoskodni.
    A Biztonságról automata kapuk külön programozható riasztórendszer és kamerák gondoskodnak.
    A parkosított udvaron öntözőrendszer fúrt kútról biztosítja a megfelelő vízellátást.
    TOVÁBBI INFORMÁCIÓKÉRT KERESSEN BIZALOMMAL.

http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/21133/NYUGALOM-SZIGETE-LUXUS-KIVITELBEN--21133.html NYUGALOM SZIGETE LUXUS KIVITELBEN !! 21133 | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 2004
  • Állapot: Kiváló