Minden igényt kielégítő luxus

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza | eladó - Kínálat
    Nyíregyháza egyik legdinamikusabban fejlődő részén található ez a kis különleges világ. Az ingatlan 2, 5 ha alapterületű, melyet a tulajdonos különös gonddal, két különálló részként alakított ki.

Az egyik részen a minden luxust kielégítő, pihenést és kikapcsolódást szolgáló lakrész és Wellness - rész található. Itt helyezkedik el az egyszintes, 250 m2 tiszta alapterületű lakóház a hozzá kapcsolódó 50 m2 alapterületű fűtött, kétállásos garázs és a szintén fűtött 70 m2 alapterületű pince - tároló, az épülettől különálló kis tárolóépület, a 140 m2 alapterületű Wellnessház, valamint a kerti partykhoz elengedhetetlen fedett terasz és nyári konyha.

A 2004 - ben épült épületek egyedi, különleges burkolatokkal és belsőépítészeti megoldásokkal kerültek megépítésre a legkorszerűbb építési anyagokból, a 38 cm vastag Porotherm külső falak + 8 cm külső hőszigeteléssel rendelkeznek, hőszigetelt műanyag nyílászárók és a födémen elhelyezett 20 cm vastag kőzetgyapot szigetelés gondoskodik az otthon melegének megtartásáról.

A lakórészben nagyméretű, egyedi, gépesített amerikai konyha, étkező és kandallóval ékesített nappali méreténél fogva nem csak a család életének központi része, hanem kisebb fogadások, rendezvények megtartására is alkalmas.

Az 5 db hálószoba, 2 fürdőszoba, gardrób és jelenleg dolgozóként szolgáló kis szoba nem csak nagycsaládosoknak alkalmas a meghitt pihenésre, de olyan vevőknek is ideális, akik a kedves vendégeiket szeretnék elszállásolni egy kellemes házi horgászverseny vagy labdarúgó bajnokság és kerti sütögetés, esetleg lovaglás után.

Igen, itt van a Wellnessházban 6x9 m - es (90 m3 - es) fedett, fűtött és megvilágított úszómedence, finn szauna, az épület előtt labdarúgópálya, 600 m2 alapterületű mesterséges horgásztó telepített halakkal, kerti dísztó romantikus fahidacskával, a szülői hálóhoz kapcsolódó külön fürdőszobában pedig az esti lazításra szolgáló hidromasszázs kád és infraszauna.

Az épületegyüttes fenntartási költsége rendkívül alacsony, ez főleg a 17, 5kW/h - s napelemes rendszer érdeme a hozzá kapcsolódó inverterrel és az E - ON hálózatára kötött ad - vesz mérőórával. A fűtés, az úszómedence és a horgásztó vízforgatója mind - mind elektromos, de természetesen a tulajdonos kiépített egy másodlagos fűtést a pincében elhelyezett korszerű Viessman gázkazánnal, illetve a nappaliban található fatüzelésű kandallóval. Az épület riasztóval felszerelt, a házhoz dísz - kivilágított térkő burkolatú út vezet be.

A napelemes rendszer az ingatlan gazdasági – udvari részén található a 4000 db telepített 4 - 5 m magas akác és nyárfa társaságában, valamint az állattartásra kialakított résszel, ahol jelenleg a gyerekek kedvencei, a szamár, bocik, bárányok, mangalicák és házi szárnyasok élnek a saját kifutójukban és karbantartott istállóikban.

Aki utánagondol jól tudja, hogy az itt feltüntetett vételár - melynek fizetése Euro - ban vagy USD - ban is történhet napi árfolyamon - minden forintja megéri!!!!!
    http://www.nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/17509/Minden-igenyt-kielegito-luxus.html Minden igényt kielégítő luxus | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 2004
  • Állapot: Kiváló